KONST / Litografier / Färglitografi 13699052
nr 1369 9052
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 44/75,1970. Motivet: 24x18cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:26:42
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe